Britney Spears Rocker Femme Fantasy Parfémované vody pro ženy

2x

Popis produktu

Jste připravena otevřít brány fantazii a svým nejskrytějším snům? Objevte vůni parfémované vody pro ženy Britney Spears Rocker Femme Fantasy, s níž prožijete fantastický rockový vonný koncert. Vůně, která vám poodkryje tajemství smyslnosti jedné z nejslavnějších popových zpěvaček, spatřila světlo světa v roce 2014 a stala se pokračovatelkou oblíbené vůně Fantasy z roku 2005. A co že se za jedinečným designem flakonku, inspirovaným rockem, v růžové a černé barvě ukrývá? Návyková gurmánská vůně ozdobená ovocnými a orientálními akordy, určená pro nebezpečně smyslnou ženu.

Sladká vůně pro smyslnou ženu

Pokud vyhledáváte sladké vůně, které na vás upoutají pozornost okolí a vyzdvihnou vaše přednosti v očích mužů, s touto vůní neuděláte krok vedle. Již s úvodními akordy se představuje sladká vůně šlehačky, která hraje ve vonné kompozici hlavní roli, spolu s exotickými tóny kokosu a vůní ostružiny. Něžné, elegantní a ženské, takové je květinové srdce propojující vůni fialky, jasmínu a gardénie. Jaké slovo dokonale vystihuje závěrečné noty? Svůdnost. Svůdnost, kterou nezapře smyslné pižmo v doprovodu jantaru, sladké vanilky a kašmírového dřeva.

Ukažte světu, co se ve vás skrývá. Podmaňte si své okolí díky vůni parfémované vody pro ženy Britney Spears Rocker Femme Fantasy, jež dokonale vynikne v chladnějších dnech.

Hodnocení 4.5

(hodnoceno 2x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2xrecenze zákazníků

Recenze 2x


Toxic

Vůni jsem objednal mamince na vánoce, je to již třetí parfém od BS, pokaždé kupován naslepo a pokaždé veliká zpokojenost. Vůně je intenzivní, má dlouhou výdrž, lehce nasládlá a těžší. Já osobně používám Fantasy the Naughty remix - těžší, kořeněná, čokoládová, dle mého názoru unisex. Věřím, že i tento parfém mamku potěší a bude jí vonět stejně jako Midnight Fantasy, který v jejím okolí sklidil veliký úspěch. Výhoda těchto parfému je, že jimi nevoní každý druhý jako např. Chloe, Mochino a podobně.

ZUZANA

TUTO VUNI JSEM SI OBJEDNALA A VONÍ KRÁSNĚ SLADCE A FLAKON JE NÁDHERNÝ A VYPADÁ TO ŽE I VÝDRŽ BUDE SKVĚLÁ,DOPORUČUJI KDO MÁ RÁD SLADŠÍ VUNĚ.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: