Britney Spears

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Britney Spears

Parfémy značky Britney Spears, vzešlé z módní dílny slavné zpěvačky, okouzlí zejména mladé nespoutané dívky s romantickou duší. První z nich byla parfémovaná voda Curious (2004), živelná a zářící jako diamant, z níž se stal ihned bestseller. Originální vůně Britney Spears jsou vždy moderní a sexy, ve zdobných flakonech, třeba s krystalky Swarovski. Uživatelky u nich oceňují také dlouhou výdrž a skvělou cenu. Neváhejte! Zahoříte pro ně ve vteřině a velmi snadno jimi okouzlíte své okolí.

Britney Spears: Parfémová značka celebrity

Britney Spears (ročník 1981) je populární americká zpěvačka, skladatelka a herečka, vítězka Grammy a cen MTV Video Music Awards. Kosmetická značka této popové hvězdy se zaměřuje hlavně na mladší klientelu, což vyjadřují i veselé flakonky jejích parfémovaných a toaletních vod s osvěžujícími květinově-ovocnými i značně sladkými vůněmi. Kromě parfémů pro ženy ze sérií Curious, Fantasy, Private Show či Radiance existuje také parfémovaná voda Britney Spears Prerogative (2018) s dominantní vůní kávy, která je unisex – tedy pro ženy i muže. V oblasti tvorby parfémů Britney Spears spolupracuje s kosmetickou značkou Elizabeth Arden.

Tipy na hravé vůně značky Britney Spears

Nejvíce frčí Curious (2004) – parfémovaná voda s magnolií, hruškou a lotosovým květem; Fantasy (2005) – zakladatelka rozsáhlé série, v jejímž srdci vás ohromí bílá čokoláda, cup cake a něžná orchidej; Midnight Fantasy (2006) – svůdná vanilkově-ovocná parfémovaná voda pro Královnu noci a Radiance (2010) – fascinující vonný mix s tuberózou a jasmínem v hlavních rolích. Tyto čtyři znamenité koketní vůně Britney Spears nabízí také v dárkové kazetě s mini flakony. Žádaná je rovněž kompozice Private Show (2016). Určitě otestujte i toaletní vodu Sunset Fantasy (2017) s mléčnou pěnou jako hlavní složkou. Osvědčila se jako vynikající prostředek ke svádění… Dalším tipem může být parfémovaná voda Fantasy Intimate Edition (2015), jejíž gurmánskou sladkost rafinovaně uzemňují fialkové lístky, svěžest citrusových plodů a krémové dozvuky. Složky vůně jsou proměnlivé stejně jako žena, která se jimi nechává inspirovat. Podpořte svou přirozenou krásu a šarm parfémy veleúspěšné značky Britney Spears!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest