BIODERMA

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce BIODERMA

Pokud jste ještě neslyšeli o kosmetice Bioderma, dost možná je to pro vás značka s velkým Z, na kterou jste tak dlouho čekali. Dermatologická kosmetika Bioderma je oblíbená pro svou vysokou efektivitu, ale zároveň nevídanou šetrnost, která vyhovuje i té nejcitlivější pleti. Bioderma svou kosmetiku staví na respektu k pokožce, vědeckém přístupu a dokonalé znalosti pleti. Díky ní bude vaše pleť zdravá, odolná a úžasně mladistvá. Vyzkoušejte to sami!

Nový přístup k dermokosmetice

V 70. letech přišel lékárník Jean-Noël Thorel se zcela novým přístupem ke kosmetice. Svou vizi konzultoval s předními světovými experty na dermatologii a biologii a s jejich pomocí položil základy filosofie celé značky Bioderma. Vynalezl své první patenty a v roce 1977 uvedl na trh inovativní šampon Nodé. První šampon na trhu, který respektoval vlasy i pokožku hlavy, čistí vlasy šetrně a zachovává vlasy v perfektní kondici, měl obrovský úspěch a odstartoval novou éru dermokosmetiky.

Bioderma: Vaše pleť mluví svým vlastním životem

Podle značky Bioderma naše pokožka mluví svým vlastním jazykem a kosmetika by jí měla dokonale rozumět. Proto Bioderma neustále zkoumá pleť, kožní buňky i mechanismy pokožky, aby jí dokázala nabídnout přesně to, co právě potřebuje. Aktivuje přirozené funkce pokožky, zlepšuje její obranyschopnost a navrací jí zdravý vzhled. Bioderma se vyhýbá všem sporným složkám a místo toho využívá aktivní látky, které se přirozeně vyskytují v pokožce. Výsledkem je vysoce účinná kosmetika s výbornou kožní snášenlivostí pro všechny typy pleti.

Oblíbená kosmetika Bioderma

Již v roce 1991 vznikla první dermatologická micelární voda, která plně respektuje pokožku a obnovuje její hydrolipidický film. A navíc perfektně odstraňuje make-up. Následovaly všechny dnes dobře známé a oblíbené linie, jako je třeba opalovací kosmetika Photoderm, péče pro mastnou pleť Sebium nebo patentovaná hydratační technologie Hydrabio. Dnes se Bioderma prodává ve více než 100 světových zemích a neustále získává nové a nové spokojené zákazníky. Stanete se jedním z nich?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest