Bentley Bentley For Men Azure Toaletní vody pro muže

11x
Předpokládané doručení
Předpokládané vyzvednutí
Dárkové kazety Bentley Bentley For Men Azure Toaletní vody koupíte výhodně v dárkových kazetách

Popis produktu

Toaletní voda Bentley Bentley for Men Azure je svěží čistá vůně pro muže z roku 2014, která vyvolává představu rychlé jízdy podél mořského pobřeží. Nechte se inspirovat její energií! Nejdříve vás ohromí osvěžující tóny ananasu, mandarinky, bergamotu a fialkových lístků. Přidává se síla levandule, šalvěje, čaje a papriky. V základu nechávají své hřejivé vonné tóny vyznít tonkové boby a kašmírové dřevo.

Bentley for Men Azure recenze

Parfém Bentley for Men Azure vás přenese na vysněnou dovolenou k moři už v předstihu. Uživatelé ji hodnotí jako zajímavou a dlouhotrvající, vhodnou spíše pro mladší generaci. Vytvořte si přímořskou atmosféru kdekoli a kdykoli, třeba v práci uprostřed sychravé české zimy. Nebo si moře pozvěte k sobě domů. Stačí nechat rozeznít vonné složky toaletní vody Bentley for Men Azure…

Stylová vůně od slavné automobilky

Prestižní britská automobilka Bentley vznikla v roce 1919 a je celosvětově známá jako výrobce rychlých vozů. Vůně začala vyrábět až v roce 2013, ale ihned s velkým úspěchem, protože dokázaly odrazit její jedinečný styl. I na toaletce Bentley for Men Azure najdete prvky ze světa automobilů: elegantní kov, značku Bentley a seriózní modrou barvu. Je dostupným luxusem, který si díky online prodeji můžete dopřát okamžitě.

Alternativy produktu Alternativy Bentley Bentley For Men Azure

Líbí se vám vůně Bentley Bentley For Men Azure? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Bentley Bentley For Men Azure velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 4.7

(hodnoceno 11x)

  • 85 % zákazníků doporučuje
  • 5x recenze zákazníků

Recenze 5x


Jakub

Nádherná lehčí vůně, výhodou je, že pokud si ji pořídíte - rozhodně ji neucítíte na každém druhém.

  • Dlouhá výdrž, pěkný flakon

velmi dobrý parfém, dlouho vydrží

  • dlouhá výdrž
  • nic
Martin

Vůně vydrží celý den.

  • Příjemná vůně
Iva

Příjemná vůně

Andrea

Jemná, příjemná vůně, spíše se hodí pro mladé klučiny.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: