Bentley

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Bentley

Vstupte do světa vůní inspirovaných sportovními vozy Bentley! Britská značka Bentley vám zaručí, že vždy dokážete čelit výzvám, které přináší aktivní život. Zatímco proslulá automobilka Bentley existuje už od roku 1919, parfémy začala produkovat takřka o 100 let později. Charismatické pánské vůně značky Bentley se však ihned setkaly s velkým úspěchem, protože dokázaly odrazit její unikátní styl. Velkou zásluhu na tom mají i zkušení parfémáři Nathalie Lorson, Dorothee Piot, Mylene Alran či Michel Almairac.

Bentley: Sportovní vozy i vůně

Britskou značku automobilů Bentley založil známý výrobce rotačních leteckých motorů Walter Owen Bentley (1888–1971). Od začátku se soustředila na výrobu luxusních automobilů a vozů třídy GT. V letech 1924, 1927, 1928, 1929 a 1930 automobilka Bentley vítězila v závodech Le Mans. Od roku 1998 značka náleží německému koncernu Volkswagen, nabízí modelové řady Continental a Mulsanne. Nejvíce vozů dnes prodá v Číně, podobně jako jiné značky. Nové závodní úspěchy obstaral v sérii Le Mans v letech 2001–2003 Bentley Speed 8. Roku 2002, při oslavě 50. výročí nástupu na trůn, obdržela vůz Bentley i britská královna Alžběta II. (do té doby využívala vozy Rolls Royce). K prestižním automobilům Bentley se roku 2013 přidaly i vůně určené pro náročné zákazníky, které také nesou logo s okřídleným B.

Stylové parfémy značky Bentley

Parfémovou historii značky Bentley odstartovala toaletní voda Bentley For Men (2013), která vám okamžitě zprostředkuje atmosféru automobilových závodů a vždy zdůrazní vaši osobitost. Dodnes je mezi zákazníky nejoblíbenější. Rovněž na toaletní vodě Bentley For Men Azure (2014) najdete automobilové prvky: elegantní kov, značku Bentley a seriózní modrou barvu. Žádaná je i silná mužná vůně Bentley Infinite Intense (2015) či kompozice ze sérií Lalique for Bentley a Momentum. Neváhejte! Na rozdíl od automobilů Bentley je parfém této značky přepychem dostupným pro každého. Může se stát i vítaným dárkem pro partnera nebo jiného muže ve vaší blízkosti.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest