B.U. Hidden Paradise Deodorant pro ženy 150 ml

Skladem   |  (ID: 144062)
63
Doručíme
K osobnímu odběru
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Svěží, mírně sladký, květinový i bylinkový vonný mix B.U. Hidden Paradise vás v mysli přenese na letní prosluněný řecký ostrov, kde můžete hodit všechny starosti za hlavu a užívat si nekonečné chvíle blaha ve svém soukromém ráji. Vůně B.U. Hidden Paradise najde nejlepší uplatnění od jara do podzimu a přes den, kdy v součinnosti se sluncem své nositelce přidává elán a optimismus.

B.U. Hidden Paradise: vonná řada pro účinnou relaxaci

Základ vonné řady B.U. Hidden Paradise tvoří stejnojmenná toaletní voda z roku 2019. Na trhu je i dárková kazeta, v níž figuruje toaletní voda, deodorant a samolepka na mobil B.U. Hidden Paradise. Ať si vyberete kterýkoli výrobek B.U. Hidden Paradise, vše bude perfektně sladěné. Jak designově, tak především k efektivnímu navrstvení originální vůně vanilky, konvalinky a bazalky.

Poselství vůně: Be Yourself čili Buď sama sebou

B.U. neboli Be Yourself, v překladu Buď sama sebou, je novátorská řecká značka oslovující moderní nespoutané dívky a ženy. Vůně B.U. jsou plné elánu, svobodomyslnosti, touhy po odlišení a upoutání pozornosti. K dispozici je už celá série toaletních vod B.U., doplněných deodoranty a sprchovými gely. Každá z vůní B.U. odráží jinou náladu, podpořenou příslušným designem. Objevte svůj skrytý ráj s inspirativní fialovou toaletní vodou B.U. Hidden Paradise!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Recenze

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Voňavku znám .Příjemná toaletní voda.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest