B.U. Fairy´s Secret

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě B.U. Fairy´s Secret

Dámská toaletní voda a deodorant B.U. Fairy´s Secret představují skvělou vonnou dvojku na každý den. Ať vás překvapí jakkoli náročná situace, s těmito doplňky v kabelce, autě či na kancelářském stole ji zvládnete na jedničku! Protože jsou navíc cenově dostupné, můžete si je rozmístit i na více strategických míst. Vonná skladba B.U. Fairy´s Secret za to opravdu stojí.

B.U. Fairy´s Secret: od ovoce přes pivoňku k čokoládovému pokušení

Vonná kompozice B.U. Fairy´s Secret se opírá o dávné orientální parfémové znalosti a díky tomu neobyčejně podporuje ženskou smyslnost. V hlavě nabízí mix jablek, hrušek a exotického kokosu, v srdci opojnou květinovou vůni pivoňky a v základu labužnickou směs vanilky a čokoládových pralinek. Design toaletní vody a deodorantu je sladěný do tajemné černé a fialové barvy. Necháte muže z okolí poodhalit vaše tajemství?

Vůně a kosmetika pro sebevědomou ženu dneška

Řecká značka B.U. odvodila svůj název z příznačné výzvy „Be yourself“, v překladu „Buď sama sebou“. Osloví tedy ženy kreativní, akční a energické. Značku zastřešuje tradiční řecká společnost Sarantis Group. Výhodou sérií jako B.U. Fairy´s Secret je harmonie vonných kompozic toaletních vod, deodorantů, sprchových gelů i celých dárkových kazet. Příslušná vůně, v tomto případě gurmánská orientální, vás tak může doprovázet doslova na každém kroku. Na trhu se objevil třeba set B.U. Fairy´s Secret zahrnující deodorant s rozprašovačem a sprchový gel. Ale příště může přijít zase něco jiného, nového. Neváhejte: produkty z vonné řady B.U. Fairy´s Secret vás nadchnou a platí i za dobré dárky pro dcery, vnučky, přítelkyně, kamarádky, kolegyně…

Doprava:
Platba:
Certifikace: