B.U. Heartbeat

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě B.U. Heartbeat

Objevte parfém, který vám roztluče srdce! B.U. Heartbeat, trvale oblíbená vůně pro ženy bez rozdílu věku, startuje bergamotem a šťavnatými červenými bobulkami. Ovocné noty hlavy jsou zdrojem nové, tvůrčí energie. V srdci je vystřídá sladké, romantické aroma růže a frézie, osvědčených a velmi ženských květin, v základu pak elegantní santalové dřevo, vzrušující vanilka a pižmo. Právě tyto tři ingredience na pokožce přetrvají i několik hodin.

B.U. Heartbeat: vůně plná touhy a naděje pro každou generaci

Můžete si dopřát květinově-ovocnou toaletní vodu i deodorant B.U. Heartbeat. Toaletní vodu aplikujte ráno na prokrvená místa čisté pokožky (zápěstí, krk, dekolt, loketní a podkolenní jamky…). Deodorant lze použít na osvěžení a obnovení jejího vonného působení kdykoli během dne. Oba produkty jsou designově sladěny temperamentní černou a červenou barvou i vyobrazením srdce – symbolu lásky. Příjemným překvapením jsou také ceny produktů z dámské řady B.U. Heartbeat. Podle zkušeností uživatelek vyniknou na dívkách i zralých ženách.

Obklopte se orientálním vonným závojem B.U. Heartbeat

Vneste do západního uspěchaného světa kouzlo Pohádek z tisíce a jedné noci. Orientální parfémy jako B.U. Heartbeat vám připomenou daleké kraje provoněné sladkým kořením a květinami, kde se můžete cítit jako obletovaná princezna. Vzbuzují totiž v nositelkách i jejich mužském okolí touhu po smyslných požitcích a vychutnávání přítomných okamžiků na sto procent. Necháte se svést…?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest