Atelier des Ors Cuir Sacré Parfémované vody

Skladem   |  (ID: )
3 209
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Luxusní parfémovaná voda Atelier des Ors Cuir Sacré je dřevitá kožená vůně do chladnějšího počasí, která rozbuší ženská i mužská srdce. Je sice cenově náročnější, ale na druhé straně vystačíte s partnerem nebo i ve větší rodině s jedinou lahvičkou v podobě klenotu. Vznešená kompozice značky Atelier des Ors totiž obsahuje zlaté třpytky viditelné přes stěnu flakonu. Vůně je určená k denním i večerním příležitostem a má dlouhodobou výdrž, takže vždy vyjdete s malým množstvím.

Vetiver, kardamom, kadidlo a kůže

Unisex parfém Atelier des Ors Cuir Sacré otevírají jalovcové bobule, cypřiš a kardamom. Jeho srdci vládne ušlechtilé cedrové dřevo, kadidlo a šafrán. V základu jsou nejvýraznější kožené a vetiverové tóny, které doprovází nagarmotha neboli ořechová tráva, relaxační esence původem z Indie. Parfémovaná voda Atelier des Ors Cuir Sacré vznikla roku 2015 a stojí za ní parfémářka Marie Salamagne, která se inspirovala krásami jihošpanělské Córdoby.

Dopřejte si andaluský sen!

Parfémovaná voda Cuir Sacré vám dovolí snít o andaluské Córdobě, která byla kdysi největším a nejvýznamnějším městem Evropy. Tehdy metropole Madrid, Paříž či Londýn na svou slávu teprve čekaly. Roku 716 se Córdoba stala i hlavním městem Al-Andalusu, jak se Pyrenejský poloostrov nazýval za Maurů. Navštivte Córdobu, pradávné místo setkávání arabských, židovských a křesťanských učenců – alespoň prostřednictvím vůně…

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest