Antonio Banderas Seduction in Black

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Antonio Banderas Seduction in Black

Celoročně, avšak zejména v chladných podvečerech, podtrhne váš sex-appeal vonná řada Antonio Banderas Seduction in Black (2009). Trvale populární ambrově-kořeněný vonný mix odráží svůdného muže v tmavém obleku a zvedá sílu předešlé vůně Blue Seduction na vyšší stupeň. Hlavním vonným duem kompozice jsou noty černého rybízu a tonkových bobů, které spolu příjemně ladí i dráždivě kontrastují.

Antonio Banderas Seduction in Black: esence mužské elegance

Pánská vonná kompozice Antonio Banderas Seduction in Black prezentuje v úvodu jiskřivý bergamot a šťavnatý černý rybíz. V srdci plném exotického koření odhalíte kardamom, muškátový oříšek a koriandr. V základu se vyjímá hřejivá ambra, tonka, pižmo a virginské cedrové dřevo. Design vonného díla Antonio Banderas Seduction in Black vystihuje černý lesk i mat a stylový stříbrný logotyp na flakonku i krabičce. V té byste mimochodem měli vůni uchovávat, aby ji přes sklo neznehodnocovalo teplo a světlo.

Sehraná dvojka – toaletka a deodorant Seduction in Black

K orientálně-kořeněné toaletní vodě Antonio Banderas Seduction in Black si můžete dopřát i stejnojmenný deodorant ve formě spreje, s nímž potlačíte odér potu v podpaží i na dalších místech ohrožených potivostí, kam toaletní voda nepatří. Během letních veder můžete deodorantem přes den v terénu osvěžovat celé tělo a obnovovat tak účinek toaletní vody v ročním období, kdy jsou vonné doplňky zvláště potřebné. Elegantní, sladěný černý design vonné řady Antonio Banderas Seduction in Black je příjemným bonusem. Přímo vyzývá k výběru za účelem obdarování muže z vaší blízkosti – partnera, syna, vnuka, bratra, kamaráda, kolegy… Dle recenzí se jedná o návykovou vůni za dobrou cenu, která vyhovuje mužům i jejich drahým polovičkám.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest