Antonio Banderas Blue Seduction pro muže

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Antonio Banderas Blue Seduction pro muže

Dopřejte si vonnou řadu pro muže 21. století od parfémové značky charismatického herce Antonia Banderase, jíž vládne toaletní voda Blue Seduction For Men (2007) či Blue Seduction For Men Wave (2022). Vždy získáte lákavě modrý flakonek, odrážející mořskou hladinu, a svobodomyslnou, sexy vonnou kompozici. Od prvního parfému Diavolo (1997) už Antonio Banderas ušel dlouhou cestu. Pořád však udržuje zacílení pro správné chlapy, trošku drsňáky, ale s romantickou duší. Prostě takové, z nichž se ženám podlamují kolena!

Blue Seduction For Men: výbuch svěžesti a mužské smyslnosti

Srdce legendární vůně Blue Seduction For Men vytváří kardamom, muškátový oříšek, mořská voda, zelené jablko a cappuccino. U varianty Blue Seduction For Men Wave září ve střední vrstvě rebarbora, šalvěj muškátová a cassis – zeleně vonící listy a pupeny černého rybízu. Právě srdce určuje celkový charakter vonné kompozice, v tomto případě neobyčejně svěží a svůdný.

Znásobte efekt vonného mixu shodně provoněnou pánskou kosmetikou

K pánské toaletní vodě Blue Seduction For Men se vyrábí celá série doprovodné kosmetiky: deodorant, sprchový gel na tělo a vlasy, balzám po holení… Parfémy a kosmetika Antonio Banderas Blue Seduction For Men bývají dostupné i v podobě atraktivních, do modra vyladěných pánských dárkových kazet. Máte tak jistotu, že se z každého póru vaší kůže bude uvolňovat shodná a pro ženy naprosto neodolatelná vůně. Nebo svého drahého předběhněte a překvapte ho dárkem v podobě této populární řady.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest