Získejte sprchový gel Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zdarma k nákupu Vivaco nad 229 Kč.

Antonio Banderas Power of Seduction Toaletní vody pro muže

Testery parfémů a kosmetiky se od standardních produktů zpravidla neliší ve svém složení, vůni ani účincích. Příjemným rozdílem je výrazně nižší cena. Další odlišností je pak balení produktu. Někdy je to obyčejná kartonová krabička, jindy krabička chybí. V případě parfémů se pak může drobně lišit i flakon, občas chybí krytka rozprašovače. Testery nejsou určeny k osobní spotřebě koncovými zákazníky. Testery mohou být použity pouze k prezentaci a vyzkoušení parfémů nebo kosmetiky při prodeji v provozovnách kupujících. Objednávkou testeru kupující bere tuto skutečnost na vědomí a zavazuje se nepoužít tester k osobní spotřebě ani jej dále neprodat koncovému zákazníkovi. Více informací najdete v obchodních podmínkách.
Skladem   |  (ID: )
276
Doručíme
K osobnímu odběru
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Ve hře svádění jsou povoleny všechny zbraně. A správný svůdce je v ní ochoten udělat cokoliv, aby vyhrál ženu svého srdce. Učte se od jednoho z nejlepších svůdníků světa s vůní toaletní vody Antonio Banderas Power of Seduction, jejíž název v překladu znamená síla svádění. Vonná kompozice je charakterizovaná jako odvážná a energická vůně plná mužnosti a je určena mužům, pro něž v životě neexistují hranice.

Svůdná vůně pro muže

S prvními akordy se rozeznívá vůně osvěžujících citrusů, aroma čerstvě utrženého šťavnatého jablka a akordy pelyňku. Srdci toaletní vůně vévodí levandule, jež povýší vaše sebevědomí na zcela novou úroveň a která zaručí, že se po vás budou ženy otáčet. V závěru vaši kůži provoní tóny prosluněného jantaru a akordy tonky.

Staňte se svůdníkem, jemuž budou ženy padat k nohám, s vůní pánské toaletní vody Antonio Banderas Power of Seduction.

Hodnocení 4.8

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: