Amouage The Library Collection Opus VII Parfémovaná voda 100 ml

Není skladem   |  (ID: 40188)
3 924
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Značka Amouage se sídlem v arabském Ománu vytváří světoznámé dámské, pánské i unisex parfémy, které používají královské rodiny i známé osobnosti, například Kate Moss či Pierce Brosnan. Nyní jsou tyto znamenité kompozice dostupné i pro vás. Vydejte se s nimi po Hedvábné stezce, do palácové růžové zahrady, za tradičním uměním francouzské parfumerie, po stopách Madame Butterfly i za odkazem velkolepých vůní z 30. let 20. století. Slavná orientální dámská vůně Amouage Gold, v níž se kadidlo propojuje s květinami, aldehydy a vzácnými éterickými oleji, byla ve své době nejdražší parfém světa. Flakon s parfémem Amouage ani dnes nepatří k nejlevnějším doplňkům, ale máte jistotu, že za své peníze získáváte opravdový skvost.

Amouage: Značka ománského sultána

Luxusní parfémovou značku Amouage založil roku 1983 sultán z Ománu, Jeho výsost Sayyid Hamad bin Hamoud al bu Said, který chtěl obnovit slávu tradičních arabských parfémů, což se mu skvěle vydařilo. Amouage používá luxusní exotické složky obvyklé pro Blízký východ, k nimž patří agarové dřevo (oud), stříbrné kadidlo, růže a nejrůznější druhy koření. Exotické vůně Amouage mají také originální flakony – dámské připomínají palác Ruwi v Ománu a pánské tradiční orientální dýku. Parfémy značky Amouage symbolizují vznešenost, eleganci a každý je svým způsobem unikát. Vyberte si opulentní orientální vůni Amouage, která do vašeho uspěchaného života vnese cenné chvíle klidu a míru…

Populární niche vůně značky Amouage

Popularitu získala hned první večerní společenská vůně Amouage (1983 dámská), dnes známá jako Amouage Gold, kterou vytvořil slavný francouzský parfémář Guy Robert. V roce 1998 k ní přibyla verze pro muže. Úžasné jsou rovněž parfémy Lyric Man (2008 pánský), Interlude Woman (2012 dámský), Reflective Man (2007 pánský) nebo Sunshine (2014 dámský), zářivá vůně s opojným kořením, květinami, pačuli, tabákem a jalovcem. Alespoň podle množství hvězdiček, které získaly od uživatelů. Objevte i vy to nejlepší na parfémovém trhu – niche vůně Amouage a spolu s nimi sprchové gely, tělová mléka či krémy, parfémovaná toaletní mýdla i vonné svíčky.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest