Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Yves Saint Laurent

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Yves Saint Laurent

Ikonické parfémy a oblíbená kosmetika Yves Saint Laurent dnes již tvoří neoddělitelnou součást parfémového i kosmetického světa. Vůně pro ženy i pro muže označené dobře známou zkratkou YSL patří po celá desetiletí k naprostým bestsellerům. Patří tato značka i k vašim favoritům, natrvalo usídleným na vašem toaletním stolku?

Yves Saint Laurent jako nástupce slavného Diora

Jeden z nejvlivnějších módních návrhářů minulého století začal navrhovat šaty pro matku a sestry již v dětském věku. Když mu bylo 17 let, zamířil z rodného Alžírska přímo do Paříže, středobodu módního světa. Zanedlouho se seznámil s Christianem Diorem, který ho po zhlédnutí několika skic okamžitě zaměstnal, a navíc si ho vybral jako nástupce ve svém věhlasném módním době. Po Diorově předčasné smrti se jednadvacetiletý Yves Saint Laurent stal hlavním návrhářem značky Dior a jeho první kolekce se těší obrovskému úspěchu. Ten ten se však v dalších letech navázat nepodařilo, Laurent od Diora odchází a v roce 1961 zakládá vlastní značku pod názvem Yves Saint Laurent, zkráceně YSL.

Vybírejte z kosmetiky a parfémů YSL

Svůj první parfém uvedl Yves Saint Laurent na trh již v 60. letech a jednalo se o dámskou vůni Y s chyprově-ovocnými akordy. Od té doby se voňavá sbírka neustále rozrůstá k dnes již čítá více než 200 nejrůznějších vůní pro ženy i muže. K těm nejpopulárnějším patří orientálně-kořeněné Opium pro ženy nebo orientální pánská parfémovaná voda L'Homme L'Intense. Za zmínku jistě stojí i oblíbená kosmetika Yves Saint Laurent, především pak Touche Éclat, nejzářivější hvězda mezi rozjasňovači. Ozdobte svou kosmetickou taštičku některým z dekorativních či pečujících přípravků YSL, nebo se obklopte nezaměnitelnou vůní jeho jedinečných parfémů!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest