Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Vita Liberata

Filtrovat
  • Nenalezeny žádné produkty.

O značce Vita Liberata

Značka Vita Liberata působí na trhu již od roku 2003. Založila ji Alyson Hogg, rodačka z Irska, která spojila své zkušenosti z obchodu a znalosti ženské krásy a jejich představy o dokonale opáleném těle a vytvořila značku kosmetiky, která si udržuje prvenství na poli samoopalovacích produktů.

Inovativní samoopalovací přípravky

Samoopalovací produkty Vita Liberata jsou v mnoha směrech inovativní a následují nejnovější trendy. V roce 2007 značka Vita Liberata představila první samoopalovací produkt bez zápachu, který se pyšní unikátní technologií Odour Remove. Další novinkou, která značku Vita Liberata proslavila, byl kosmetický produkt poskytující nejdéle trvající efekt opalování na světě.

Značka oblíbená celebritami

Není divu, že si značka Vita Liberata, která zákazníkům dopřává pocit dokonale opálené pokožky po celý rok, získala své příznivce po celém světě. K zákazníkům této kosmetické značky patří také celá řada známých celebrit, v čele s Gwyneth Paltrow a skupinou One Direction.

Technologie a síla přírody

Produkty značky Vita Liberata využívají přírodní, organické a eko-certifikované ingredience ve spojení s nejmodernějšími technologiemi a inovacemi. Dopřejte své pokožce efekt přirozeně vypadajícího opálení, které vám vydrží až čtyřikrát déle než s ostatními samoopalovacími produkty.

Doprava:
Platba:
Certifikace: