Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Vespa

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Vespa

Líbila by se vám vůně, která dokáže vyvolat pocit větru ve vlasech při jízdě na motorce podél mořského pobřeží? Vyzkoušejte parfémy značky Vespa, inspirované legendárním stejnojmenným skútrem, symbolem 50. let 20. století. Tyto vůně v sobě nezapřou eleganci, bezstarostnost a nezaměnitelný styl slunné Itálie. Skládají se jen z vybraných ingrediencí a jejich záměrem je přinášet do lidských životů maximální pohodu. Vůně Vespa jsou plné energie a prosluní i zamračené dny. Pouhých pár kapek vám zvedne sebevědomí natolik, že brzy zaznamenáte zvýšený zájem opačného pohlaví. A to rozhodně stojí za drobnou investici!

Vespa: Značka motorkářů

Italská značka Vespa (v překladu Vosa) produkuje světoznámé skútry. Založil ji roku 1946  Enrico Piaggio (1905–1965), který chtěl po druhé světové válce lidem přinést levný dopravní prostředek. Podařilo se a malý skútr Vespa je dodnes velmi oblíbený, především v jižní a západní Evropě, kde se ho prodaly už miliony kusů. Od roku 2004 existuje také Vespa Club Czech Republic. Vespu úžasně zpropagoval hollywoodský trhák Prázdniny v Římě z roku 1951, v němž se mladá princezna znuděná škrobeným aristokratickým prostředím setká s průbojným novinářem, který brázdí ulice Říma právě na tomto skútru. S modely Vespy si hrají děti, existují parfémy Vespa a firemní motivy naleznete i na licencované obuvi, taškách, hrnečcích, klíčenkách, hodinách či brýlích.

TOP vůně značky Vespa

Nejvíce žádanými vůněmi značky Vespa jsou Sensazione For Her (2015 dámská) a Sensazione For Him (2015 pánská). K hravým optimistickým parfémům, s nimiž se budete cítit jako na motocyklové projížďce, náleží také deodoranty. Stejně jako vůně Vespa For Her a Vespa For Him z roku 2014 jsou vybavené růžovým obalem pro dámy a modrým pro pány. Vůně nesoucí název fenomenálního skútru Vespa vytvořili zkušení parfémáři Nicolas Beaulieu, Juliette Karagueuzoglou či Dora Baghriche.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest