Tangle Teezer

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Tangle Teezer

Znáte vlasové kartáče Tangle Teezer? Ať máte polodlouhé, dlouhé, vlnité či prodloužené vlasy, nebo se staráte o vlásky malé princezny, půvabným kartáčem Tangle Teezer je rozčešete jako nic. Už žádné tahání, zadrhávání a vytrhávání! S kartáči Tangle Teezer předejdete mechanickému poškození vlasů a výrazně přispějete k jejich zdraví a lesku. Kartáče Tangle Teezer se používají v nejlepších kadeřnických salonech světa, doporučují je přední vlasoví stylisté a získaly už mnoho cen. Vyzkoušejte je i ve vaší domácnosti!

Tangle Teezer: Rozčesávání bez bolesti a cuchání

Značka Tangle Teezer vznikla roku 2007 v Londýně. Založil ji Shaun Pulfrey (nar. 1961), který nastartoval svou kariéru roku 1978 jako kadeřník. Působil v salonech Pierre Alexandre, Toni & Guy, Nicky Clarke a Richard Ward. V roce 2002 vydal vlastní knihu a pak už se plně věnoval vývoji základní kadeřnické pomůcky, s cílem zjednodušit lidem každodenní život. Jeho revoluční vlasové kartáče se nyní prodávají ve více než 70 zemích a jsou jedničkou na trhu. Rozčesávání bez bolesti a cuchání, jehož výsledkem jsou sametově hebké a jemné vlasy, si oblíbily také slavné osobnosti, například Victoria Beckham a Cara Delevingne.

Geniální vlasové kartáče značky Tangle Teezer

Kartáče na vlasy Tangle Teezer mají různě dlouhé pružné štětinky, které šetrně rozčesávají suché i mokré vlasy všech typů. Jsou pestrobarevné a ergonomicky tvarované, takže vám skvěle padnou do ruky a vejdou se i do každé kabelky. Pokud vás po umytí trápí zvlněné a zacuchané vlasy, jedině kartáče Tangle Teezer je rozčešou i vyhladí, což dokládají klientské recenze. S kartáčem Tangle Teezer Aqua Splash do vlasů rovnoměrně včešete kondicionér i jiné přípravky. Vlasové kartáče Tangle Teezer jsou prostě vynikající, krásné a navíc cenově dostupné. Globální společnost Tangle Teezer je hrdá i na to, že všechny její kartáče se kompletně navrhují a vyrábějí ve Velké Británii. Neváhejte a vyberte si svůj ideální model. A pořiďte „kouzelný vlasový kartáček“ i vašim dětem – okamžitě si ho zamilují.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest