swiss smile Snow White Zubní pasty

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Bělící zubní pasta a kartáček Swiss Smile Snow White.

Složení kazety:

Snow White Toothpaste 75ml - Bělící zubní pasta

Zubní pasta Swiss Smile Snow White Toothpaste obsahuje exkluzivní bělící složení, které rozzáří Vaše zuby bez nebezpečí poškození povrchu zubů. Tato vědecky prokázaná přednost je založena na chytré kombinaci aktivních složek, které odstraňují skvrny, předcházejí tvorbě nových a jemně obnovuje zuby do jejich přírodní bělosti. Zubní pasta Swiss Smile Snow White Toothpaste neobsahuje žádná tvrdá abraziva nebo bělidla, proto je vhodná pro denní použití.

Použití: Naneste množství zubní pasty, asi o velikosti lískového oříšku, na váš zubní kartáček a držte jej jako tužku. Osmiúhlou rukojeť zubního kartáčku držíme v pozici úhlu 45°, kdy je palec přiložen k šikmé ploše kartáčku. Malými krouživými pohyby jemně a pečlivě čistíme všechny naše zuby tak, že kartáček se dotýká vždy poloviny dásně a poloviny zubu.

Medium-Soft Toothbrush Transparent 1ks - Zubní kartáček

Speciálně navržené mikro čistící částice na vnějších štětinkách kartáčku odstraní plak a trvalé skvrny jemně a efektivně. Hustě uspořádané CUREN® vlákna ve středu zubního kartáčku jemně leští a čistí povrch zubu.
Zaoblené konce vláken CUREN® absorbují podstatně méně vody než obvyklé nylonové zubní kartáčky, což vede k uchování jejich tvarovací paměti. Navržené mikro čistící částice odstraňují plak a trvalé skvrny a to jemně a efektině bez opotřebení samotny'ch částic. Malá, kompaktní hlava kartáčku a osmiúhlá rukojeť dovolují držet kartáček v perfektním úhlu pro jemné a efektivní čištění a to i v těch nejvíce obtížných místech úst.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.5

(hodnoceno 4x)

  • 75 % zákazníků doporučuje
  • 4x recenze zákazníků

Recenze 4x


Anna
Recenze nakupujícího - Elnino.cz

Tuto pastu používám 3 ks v řadě a určitě nebělí, ale min. udržuje zuby na stejném odstínu. Kartáček je super! Opravdu dobrý- dosud nevídaný od této značky(pro mě). Štětinky jsou dostatečně husté a při tom dosti brusné! Doporučuji

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Mám tuto značku ráda. Je dobrá, všechny produkty jsou od ní dobré.

Bobo
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Pokud pro vás není mimořádně vysoká cena problém, pořiďte si ji.

  • Povrch zubů je opravdu dokonale čistý, hladký. Používám Elmex whitening, ale tahle pasta je nesrovnatelně lepší.
  • V balíčku od Elnina jsem dostala vzoreček téhle pasty, ale cena je opravdu hodně vysoká. Nejsem si jistá, jestli funguje na bělení.
Alča
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Vyhozené peníze. Pasta je příjemná n čištění, ale to je tak všechno. Bělící účinek se nedostavil.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: