Sonic The Hedgehog

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Sonic The Hedgehog

Dětská kosmetická značka Sonic The Hedgehog se inspiruje stejnojmenným rodinným akčním filmem z roku 2020, který vznikl na základě videoher společnosti Sega. Hlavním hrdinou je ježek Sonic, jenž dokáže celé dny utíkat nepředstavitelnou rychlostí a u toho překonává řadu překážek.

Sonic The Hedgehog: Ježek Sonic, kam se podíváš!

Atraktivní tématika Sonic The Hedgehog záhy zaplavila spotřební trh. K dispozici jsou osušky, ponožky, čepice, ložní povlečení, hrnky, hodinky, trička, hračky nebo kostýmy s modrým ježkem. A výrobky s jeho vyobrazením se mohou vyjímat i ve vaší koupelně. Uvidíte, že děti mycí kosmetika Sonic The Hedgehog nadchne a proti pravidelné očistě už nebudou nic namítat. Který rodič by si to nepřál…

Tipy na dětskou kosmetiku značky Sonic The Hedgehog

V kosmetické řadě Sonic The Hedgehog je populární zvláště dětská bomba do koupele, která promění obyčejnou koupel v zábavu a dobrodružství v obarvené vodě. Po rozpuštění navíc ukrývá tajemství. Modrý ježek zve děti i do sprchového koutu, kde jim nabízí sprchový gel s višňovou vůní, jemuž prostě nelze odolat. Bomba do koupele a sprchový gel mohou být i obsahem dětské dárkové kazety, znamenité pod stromeček nebo k narozeninám. Jiná dárková kazeta Sonic The Hedgehog ukrývá sprchový gel a hračku. Zpříjemněte dětem nutnou hygienu oblíbenou postavičkou ježka Sonic.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest