Serge Lutens La Vierge De Fer Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda Serge Lutens La Vierge De Fer je pikantní celoroční denní a také noční vůně pro ženy i muže, založená na bílých květinách, ovocných a kovových tónech. Ve slavném francouzském módním domu Serge Lutens vznikla roku 2013. Inspirovaly ji biblické motivy, věčný boj dobra a zla. La Vierge De Fer je tou pravou vůní pro nekonvenční páry, které touží po maximálním emočním propojení.

Nevinná lilie mezi ostrými trny

Parfém Serge Lutens La Vierge De Fer je plný rozporů a nutí své uživatele, aby se k němu vyjádřili zcela jasně, ať už pozitivně, nebo negativně. Ovládají ho esence z bílé lilie, které se snoubí se šťavnatou hruškou, zostřenou akordy kovu, chladného, ale zároveň velmi elegantního materiálu. Svůdný rámec vůně vytváří uvolňující kadidlo a santalové dřevo.

Neotřelé vůně značky Serge Lutens

Za unisex parfémovanou vodou La Vierge De Fer stojí všestranný umělec, fotograf, filmař, kadeřník a módní návrhář Serge Lutens. Tento Francouz, narozený roku 1942, se do módní branže dostal jako učeň kadeřnictví, kterého bavily experimenty s make-upem a fotografováním. Nejvíce ho však proslavily exkluzivní parfémy, kterým se věnuje od roku 1991. Oslovují lidi z celého světa, kteří jdou svým životním stylem proti proudu, ale také odborníky. Neotřelé vůně značky Serge Lutens získaly na počátku nového tisíciletí ocenění Fifi za nejlepší osobité pojetí.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.