Schwarzkopf

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Schwarzkopf

Objevte kouzlo legendární německé kosmetiky na vlasy Schwarzkopf, která patří k těm nejoblíbenějším značkám již více než 120 let. Vlasovou péči, styling i barvy na vlasy Schwarzkopf jistě dobře znáte z regálů drogerií, supermarketů i z nabídky internetových obchodů. Všichni milujeme jejích přívětivé ceny, ale i spolehlivou účinnost a neustálé inovace, jimiž své produkty zdokonaluje. Schwarzkopf následuje nejnovější trendy vlasové kosmetiky a velmi často udává trendy vlastní. Se svými zákazníky sdílí obrovskou vášeň pro krásné vlasy.

Schwarzkopf: Více než 100 let vášně pro krásné vlasy

Historie značky Schwarzkopf se začala psát v Berlíně již roku 1898. Vyučený drogista Hans Schwarzkopf si otevřel vlastní drogerii a z důvodu nedostatku kvalitní vlasové kosmetiky začal vyvíjet své vlastní produkty. Prvním takovým počinem byl převratný práškový šampon, následovaly šampony tekuté a krémové, ale také ostatní přípravky pro péči o vlasy, jejich styling a šetrné barvení. Téměř všechny vlasové přípravky se brzy staly hitem a Schwarzkopf si rychle získal oblibu nejen v celém Německu, ale i v dalších zemích po celém světě.

Oblíbená vlasová kosmetika Schwarzkopf

Populární značka s dobře známým logem černé hlavy dnes nabízí bohaté portfolio přípravků. Ať už se jedná o pečující řadu Schauma, fixační laky na vlasy Taft, vlasové barvy Palette, nebo stylingové přípravky got2b, můžete si být jistí, že vaše vlasy budou v dobrých rukou. Nezapomeňte ani na profesionální vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional, na kterou sází miliony světových kadeřníků, ale i jejich spokojených zákazníků.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest