Robert Piguet Mademoiselle Piguet Parfémované vody pro ženy

4x
Hodnocení 3.8
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 4hodnocení uživatelů

Recenze 4x


Hanka

Zajímavá vůně, ale pěkná pouze pro zpestření a opatrně s množstvím, jinak působí drasticky. Koupila bych větší odstřik, ještě ty tu v nabídce chybí. Pomeranč je echt a a echt sladký, cukr se vážil snad na pytle :)

Lenka

Pomerančový květ cítit je, ale nikterak silně, alespoň na mě, vůně se mi moc líbí, hodně mi připomíná vůni Armani Code Luna.

Sheila

Narkoticky vyznívající pomerančový květ (omamný je příliš slabý výraz pro tuto vůni), extrémně pomerančově sladké, vůně se zdá na první pohled zajímavá, ale jen na první pohled. Velice rychle začne štípat a pálit v nose a vleze vám do slova a do písmene na mozek. Neumím si představit spotřebovat celé balení. V uzavřených prostorách může být dosti nepříjemná okolí. Spoustě lidí zaručeně rozhoupe žaludek. Mám sice ráda bílé vůně a snesu ledaco, ale dlouhodobě snášet tuto pištící slečnu by bylo asi i nad mé síly. Ale nedá se jí upřít, že je divná a svým způsobem možná až psychotická nebo maniákalní. Tedy obsah věrný značce :) Dělám si legraci, některé Piguetovy vůně jsou zázračně harmonické.

M.

Sladké, sladké, sladké... cukrkandl lezoucí ven i ušima. Slepé nákupy jsou tu nerozum.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: