Revolution Relove

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Revolution Relove

Nastal čas seznámit se s moderní a cenově dostupnou kosmetikou Revolution Relove! Oleje na rty, dekorativní kazety, tužky na rty nebo fixační gel na obočí této šarmantní londýnské značky si jistě zamilujete. Vedle hravého designu, širokého výběru a nízkých cen boduje především nekompromisní kvalita všech produktů Revolution Relove, uváděných na trh s maximální šetrností vůči životnímu prostředí.

Revolution Relove: Kosmetická vášeň pro každou ženu

Mladistvá značka Revolution Relove, vzešlá z pulzující britské metropole Londýna, prakticky obratem reaguje na instagramové trendy. Její kosmetické produkty se v žádné fázi vývoje netestují na zvířatech a jsou převážně veganské. Tuto ještě „revolučnější“ značku zastřešuje velmi oblíbená společnost Makeup Revolution London. S využitím produktů Revolution Relove dáte makeupu novou energii a objevíte i svou dosud nepoznanou krásu. Zajistěte si zde vše, co potřebujete, nebo vám to prostě padne do oka. A nezapomeňte na dárečky pro kamarádky (klidně do zásoby).

Náhled do sortimentu značky Revolution Relove

Vyzkoušejte například paletku očních stínů Revolution Relove Colour Play Shadow Palette. Zahrnuje šest sytých barev, připravených pro samostatné nanášení i kombinování. Výdrž makeupu podpoříte použitím fixační mlhy Revolution Relove Super Matte Fix Mist. Váš neodolatelný vzhled umocní i krémové tužky na rty Revolution Relove Super Fill Lipliner nebo tužky na obočí Revolution Relove Power Brow, doplněné jemným kartáčkem pro konečnou úpravu. A to zdaleka není všechno. U značky Revolution Relove si můžete vybrat také olej na rty, zmatňující podkladovou bázi, kosmetické štětce, oční linky, rtěnky, pudry, rozjasňovače, řasenky… Vše za ceny, které vás příjemně překvapí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest