Přesýpací hodiny

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přesýpací hodiny

Různobarevné přesýpací hodiny pomohou dětem i dospělým odměřit čas potřebný k důkladnému vyčištění zubů, případně k dalším kosmetickým procedurám. Každý rodič ví, že přimět děti k čištění zubů je někdy pořádná výzva. Třeba vám to s rozkošnými přesýpacími hodinami půjde lépe. Vneste do této nepopulární činnosti trochu zábavy!

Využijte přesýpací hodiny při čištění zubů, sprchování či v sauně

Nejžádanější jsou přesýpací hodiny odměřující přesně dvě minuty, což je doporučená doba pro důkladné vyčištění zubů. Barevný písek v těchto hodinách působí jako hravý prvek, ale především je užitečným nástrojem pro kontrolu času. Díky možnosti barevných variant přesýpací hodiny splynou s dalším zařízením a předměty ve vaší koupelně. Další typ odolných přesýpacích hodin pomáhá ušetřit vodu při sprchování. Instalují se totiž do sprchového koutu a vyměří vám čas okolo čtyř minut. Existují také 15minutové saunové přesýpací hodiny, designové a plně funkční i při velmi vysokých teplotách.

Použití přesýpacích hodin je jednoduché

Jednoduše hodiny otočte a věnujte se typicky čištění zubů, dokud se písek nepřesype. Aby byla péče o zuby dětí ještě zábavnější, doporučujeme sladit barvu přesýpacích hodin s barvou kartáčku. Čím více hravých prvků do čištění zubů dětí zapojíte, tím snadněji si tuto činnost osvojí. Prohlédněte si naše kolekce zubních kartáčků i past a najděte tu pravou kombinaci pro vaši dcerku nebo synka. S našimi přesýpacími hodinami bude péče o zuby dětí zábavnější a efektivnější než kdy dříve.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest