Porsche Design Sport Toaletní vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Porsche Design Sport osloví mladší sportovně založené muže, kteří milují pohyb a adrenalin. Luxusní vůně se stane vaším průvodcem při veškerých denních aktivitách, ale můžete si ji vzít také na diskotéku či večírek. Při společenských příležitostech lze na zápěstí, do loketní jamky či za uši aplikovat větší množství toaletní vody.

Citrusově-aromatická pánská vůně

Parfém Porsche Design Sport je svěží a dynamický díky dominujícím tónům grapefruitu a rozmarýnu. Zaznamenáte v něm také bergamot, neroli, fialkové lístky a vůni moře. Drsný základ mu zajišťuje cedrové dřevo, pačuli a svůdná ambra, složky, které se na kůži udrží nejdéle. Díky modernímu parfému Porsche Design Sport máte úspěch u žen zaručen.

Parfém od automobilky Porsche

Luxusní automobilka Porsche vznikla roku 1931 ve Stuttgartu v Německu a ihned začala obsluhovat náročnou klientelu. Od druhé poloviny 20. století se proslavila také jako výrobce doplňků do automobilů, ale i zavazadel, peněženek, brýlí, hodinek, psacích potřeb a oblečení, žánrových předmětů souvisejících se značkou. Roku 2008 přidala pánské parfémy v designových flakonech. Toaletní voda Porsche Design Sport je na trhu od roku 2012 a oblíbenou značku Porsche reprezentuje skvěle.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 50 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest