Police Instinct

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Police Instinct

Hledáte výraznou, luxusní, kořeněnou vůni za dobrou cenu? Zapátrejte v řadě Police Instinct. Na světovém trhu se objevila roku 2010 a od té doby stále sbírá vavříny. Vůně Police Instinct s cedrem a pelargonií v srdci je tou pravou pro podporu vaší mužnosti a sebevědomí.

Police Instinct: pocta muži, který nezapomněl na své přirozené instinkty

Vůně Police Instinct dokonale podtrhuje osobnost muže, pro něhož jsou stále důležité základní instinkty: reprodukce, sebezáchovy, moci, ale i svobody. Vonná kompozice Police Instinct startuje kontrastními tóny grapefruitu, bergamotu a černého pepře. Srdce odhaluje jemné noty cedrového dřeva a příjemně štiplavé pelargonie. V základu se snoubí relaxační pačuli a zemitý vetiver. Temperamentní vonné akordy vhodně doplňuje živě působící červený design vonného díla.

Účinného vrstvení vůně Police Instinct docílíte doprovodnou kosmetikou

K toaletní vodě Police Instinct náleží i doprovodná kosmetika: deodorant či sprchový gel. Různé kombinace výrobků z řady Police Instinkt přicházejí na trh rovněž v podobě dárkových kazet, zvláště v předvánočním období. Inspirujte se italskou módní značkou Police, jejíž vůně nosí nejedna slavná osobnost, například italský fotbalista Paolo Maldini či americký herec Bruce Willis. Už od konce 20. století je sestavují věhlasní parfémáři. Značka kromě běžných flakonů používá i lahvičky ve tvaru lebky, pout nebo orla. Vydejte se dobývat svět s originálním parfémem Police (Instinct)!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest