Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada Typ produktu
Cena
-

Paul Smith

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Paul Smith

Ve Velké Británii neexistuje snad nikdo, kdo by neznal jedno z nejzvučnějších jmen britského módního průmyslu – Paul Smith. Paul Smith je od druhé poloviny minulého století považovaný za absolutního génia ve svém oboru, jenž hravě dokáže skloubit tradiční a moderní prvky. V dnešní době značka Paul Smith prodává jak pánskou a dámskou linii oblečení a doplňků, tak i bytové doplňky a v neposlední řadě i parfémy. A právě tyto parfémy vám nyní přinášíme i my.

Vznik značky Paul Smith

Ačkoliv byl Paul Smith na začátku své kariéry úspěšný především v Británii, dnes jsou jeho modely známé a oblíbené po celém světě. Ovšem Paul Smith zprvu netoužil být návrhářem. Paul Smith chtěl být původně profesionálním sportovcem. Jeho zranění ho však přiblížilo ke světu módy a designu. Svou první kolekci představil již v roce 1976. V tu dobu přitom své modely prodával ve vlastním londýnském domě, který kvůli profesi předělal na obchod. V současnosti se Paul Smith zabývá návrhy a realizací pánské i dámské módy, doplňků, bytových doplňků i parfémů. První parfém nazval Paul Smith zcela jednoduše – Men. Ten byl uveden na trh v roce 2000. Od té doby se kolekce vůní značky Paul Smith velmi rychle rozrostla, a tak si dnes můžete vybírat z široké škály senzačních dámských i pánských vůní.

Vůně Paul Smith

Parfémy Paul Smith nabízí všem mužům i ženám bez ohledu na věk vůně s atmosférou britské elegance i anglického venkova. Jedinečné a originální parfémy britské značky Paul Smith jsou moderní a nadčasové, stejně jako je i móda této značky. Dámské vůně disponují především květinovo-ovocnými vonnými tóny. Pánské vůně muže očarují většinou dřevitě-květinovými vonnými skladbami, jež dokáží vytvořit jedinečnou vonnou symfonii. Vůně značky Paul Smith jsou určeny ženám i mužům, kteří obdivují britský styl, milují eleganci a chtějí být jedineční a oslniví. A pokud byste stále váhali, zda si vůní z dílny Paul Smith pořídit, příznivé ceny vás jistě samy přesvědčí.

Vyzkoušejte parfémovanou či toaletní vodu britského módního návrháře i vy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest