Parfémované gely

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Parfémované gely

Parfémovaný gel je příjemný vonný doplněk v podobě praktické tuby nebo kuličky, kterou můžete nosit neustále při sobě. Stejně jako běžné parfémované či toaletní vody ve skleněných flakonech, i parfémované gely nabízejí rozmanité vůně a nápaditý design. Jejich výhodou bývá přírodní složení: zpravidla v nich nenajdete alkohol, parabeny ani sulfáty, takže vám nepodráždí pokožku. Ovšem některým ženám může vůně parfémovaných gelů připadat méně výrazná.

Jak používat parfém v gelu

Parfémované gely, zejména v podobě roll-on, mají menší balení, rychle se aplikují i vstřebávají a jsou tak ideální na cesty. Parfémovaný gel naneste na pulzní body pokožky buď přímo z jeho balení, nebo prsty. Využijte zápěstí, loketní jamky, krk či výstřih – místa, na nichž se vonné složky vlivem tělesného tepla uvolňují postupně. Některé parfémované gely obsahují i pečující látky, například bambucké máslo nebo vitamín E, takže pleť zároveň zvláčňují. Gelová forma zaručuje i lepší pronikání výživných složek do kůže.

Novinky ve formách vůní

Mezi nejčastější formy vůní patří kolínská voda (Eau de Cologne) se 3–5 % vonných složek, toaletní voda (Eau de Toilette): 4–8 %, parfémovaná voda (Eau de Parfum): 8–15 % a parfém (extrakt): 15–30 %. Kromě nich si však současný hektický životní styl vyžádal i praktičtější balení vonných doplňků, k nimž náleží tuhé parfémy, parfémované krémy či parfémované gely. Jejich výrobou se často zabývají nové, například veganské značky, ale i tradiční výrobci – L'Occitane, Chloé, Dermacol a další.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest