Nastavení filtrů

Opalescence

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Opalescence

Pátráte po účinném prostředku na vybělení zubů? Objevte značku Opalescence, světovou jedničku v profesionálním bělení. Na nic nečekejte a nastartujte svou cestu k zářivě bílému úsměvu, který si rozhodně zasloužíte. Uvidíte, že sebevědomí, které z vás pak bude vyzařovat, pomůže otevřít nejedny dveře v osobní i pracovní oblasti.

Opalescence: Zářivě bílé úsměvy, kam se jen podíváte

Za bělicími produkty americké značky Opalescence stojí Dr. Dan Fisher a praktičtí zubní lékaři. Vždyť kdo jiný by měl vědět lépe než zubař, co je nejlepší pro vaše zuby? Společnost za desítky let svého působení rozzářila po celém světě více než 100 milionů úsměvů. A to je už úctyhodné číslo, co říkáte!

Ptáte se, jak to celé funguje? Gely Opalescence obsahují aktivní bělící složku (buď karbamid peroxid nebo peroxid vodíku), pronikající do skloviny až k zabarveným molekulám. Molekuly kyslíku s nimi zareagují a zničí vazby, které je drží u sebe. Postupně se rozšiřují a bělí celý zub. Ve výsledku máte zářivější a bělejší úsměv. Značka Opalescence nabízí profesionální bělicí péči aplikovanou v ordinaci zubního lékaře, ale i zubní pasty či kartáčky k domácímu použití.

Legendární bělicí zubní pasty značky Opalescence čekají i na vás

Vyzkoušejte třeba bělicí zubní pastu Opalescence Sensitivity Relief Whitening Toothpaste, která zatočí s nevzhlednou pigmentaci zubů a efektní bílý odstín chrupu vám uchová na dlouho. Souběžně omezuje citlivost zubů a ochraňuje zubní sklovinu. Bonusem je osvěžující mátová příchuť. Pokud vás citlivé zuby netrápí, vystačíte se zubní pastou Opalescence Cool Mint Whitening Toothpaste s podobnými účinky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest