Mont St Michel

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Mont St Michel

Parfémový dům Mont St Michel se může pochlubit více než stoletou tradicí. Jeho osvědčené vonné doplňky dnes přináší na světové trhy společnost Schwarzkopf & Henkel. Velkoobjemové vůně Mont St Michel nabízejí skvělý poměr množství a ceny i sladěný design. Nechte se zlákat k vytvoření sbírky a dovolte svému šestému smyslu, aby si sám vybral, na který unisex parfém Mont St Michel má zrovna chuť…!

Mont St Michel: osvědčený recept na osvěžení a provonění

Symbolem parfémů Mont St Michel je přílivový, 80 metrů vysoký žulový ostrov sv. Michaela v severozápadní Francii u normandského pobřeží. Nejznámějším obnoveným parfémem značky Mont St Michel je květinová vůně pro ženy i muže Eau de Cologne L'Originale z roku 1920. Vyjímá se v ní bergamot, hořký pomeranč, růže, jasmín, ambra a santalové dřevo. Lehce provoněné kolínské vody St Michel lze používat k osvěžení a souběžnému decentnímu provonění opakovaně od rána do večera, s aplikací od hlavy až k patám. Lze je doplnit tuhými mýdly se shodnými aromaty.

Dopřejte si unisexové kolínské vody s francouzskou tradicí

Dalším tipem může být kolínská voda Mont St Michel Naturelle Classique. Mezi její hlavní složky patří bergamot, hořký pomeranč, rozmarýn, cedrové a santalové dřevo. O vaši pozornost se uchází také kolínská voda Mont St Michel Ambrée Authentique, svůdný vonný mix z ambry, citrusů a pikantního koření, doplněný erotizujícím pižmem a vzácným dřevem. A kolínská voda Mont St Michel Fraîcheur Intense se už svým názvem reprezentuje jako „Intenzivní svěžest“. O vaši novou energii i v nejnáročnější situaci se postarají citrusy, máta, dřevité akordy a vřes.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest