Mauboussin Une Histoire d´Homme Irresistible Parfémované vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
397
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Mauboussin Une Histoire d'Homme Irresistible je znamenitá dřevitá pánská vůně se zelenými, citrusovými a pudrovými akcenty. Působí velmi svěže a jako celoroční vonný doplněk vždy potvrdí váš dobrý vkus. Náleží k ní i dámská verze Une Histoire de Femme Sensuelle.

Mužná parfémovaná voda s převahou cedrového dřeva

Pánský parfém Mauboussin Une Histoire d'Homme Irresistible otevírá fíkový list a bergamot, prohlubuje santalové dřevo a ukončuje ušlechtilý cedr. Kompozice vynikne od jara do zimy, při denních i večerních příležitostech. Je-li to možné, skladujte vůni v chladném prostředí, například v zásuvce v ložnici, a z důvodu zachování 100% kvality se ji snažte spotřebovat do 12 měsíců po otevření.

Nalaďte se s partnerkou na stejnou vlnu s vůněmi Mauboussin

Tradiční francouzská šperkařská a dnes už i parfémová značka Mauboussin, založená roku 1827, oslavila v roce 2017 už 190 let svého trvání. A při této příležitosti uvedla na trh parfémové duo pro neodolatelného muže a smyslnou ženu. Pánská kompozice nese název Une Histoire d'Homme Irresistible a dámská Une Histoire de Femme Sensuelle. Moderní flakony těchto vůní připomínají slavný prsten Mauboussin. Pro pány byl zvolený černý design a pro dámy bílý. Nechte se prostřednictvím těchto vůní okouzlit milostným románkem s atmosférou Paříže! V každém případě vás naladí na stejnou vlnu, abyste mohli stvořit vlastní příběh…

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x


Lucie
Recenze nakupujícího - Elnino.cz

Skvělá vůně za pár $.

  • Skvělá vůně za pár $.
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • originální a neotřelá vůně, naprosto výjimečná, ihned zaujme. Výdrž vůně je perfekt.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest