MANCERA Coco Vanille Parfémované vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda MANCERA Coco Vanille je orientální vůně z roku 2016, kterou sestavil zručný parfémář Pierre Montale. Tvůrce působící v Paříži v ní zúročil svou praxi ze Saúdské Arábie, kde připravoval parfémy pro královskou rodinu a další celebrity. Výhodou luxusní vůně Coco Vanille je univerzalita – vynosíte ji celoročně.

Vábivá vůně kokosu, vanilky a květů tiaré

Dámský parfém MANCERA Coco Vanille představuje hned v prvních minutách celkově dominantní smyslný kokos, k němuž se v hlavě přidávají akordy bílé broskve. V srdci ucítíte jasmín, ylang-ylang a tiaré, květiny, které se vyskytují pouze na Tahiti – ostrovu lásky. Když si dá Tahiťanka květ tiaré za levé ucho, znamená to, že je zadaná, a když za pravé, oznamuje tím svému okolí, že se otevírá novému vztahu… Základu parfémované vody Coco Vanille vládne vanilka z Madagaskaru, bílé pižmo a elegantní dřevité noty.

Dopřejte si magické kouzlo niche vůně

Niche parfémy jsou plné emočních příběhů, tvořivosti a umění. Vzrušují svou výjimečností a novostí. Když se rozhodnete pro niche parfém, přijde vám domů opravdový parfémový klenot, ode dna až po okraj naplněný originalitou. Pro niche parfémy, k nimž se řadí i francouzská parfémovaná voda MANCERA Coco Vanille, jsou typické nejvzácnější složky a nejpečlivější zpracování. Mistři parfémáři do nich vkládají veškerý svůj um a letité zkušenosti. Obohaťte i svůj život vybranou niche vůní!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest