MANCERA Aoud Vanille Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda MANCERA Aoud Vanille je orientální vanilkově-dřevitá vůně pro ženy i muže. Kompozice od A do Z prodchnutá luxusem vznikla v Paříži roku 2015 a vytvořil ji parfémář Pierre Montale. Dopřejte si výjimečnou vůni plnou nejcennějších surovin! A zároveň i ozdobu bytu, k níž budou směřovat oči všech příchozích.

V hlavní roli oud a vanilka

Unisex parfém Aoud Vanille otevírá agarové dřevo, šafrán, černý pepř a kardamom. Květinové srdce se zvolna propojí s intenzivní vanilkou, guajakovým a santalovým dřevem v základu. Hřejivé akordy pohádkového Orientu předurčují kompozici Aoud Vanille hlavně k zimnímu společenskému nošení.

Zábava s unisex parfémem

Parfémy se tradičně dělí na pánské a dámské. Vůně pro muže bývají silnější, drsnější, obohacené množstvím koření. Vůně pro ženy zase podtrhují ženskost a přirozenou svůdnost, obvykle květinovými složkami. Vonná díla jsou však stále častěji bez takto vymezených hranic a mnohdy si pánské vůně oblíbí dámy i naopak. Výběr v tomto smyslu začaly ulehčovat i světové značky, které uvádějí na trh přímo unisex parfémy. Náleží mezi ně i parfémovaná voda MANCERA Aoud Vanille. To, že je unisexová, ale neznamená, že na každém uživateli působí shodně. Když ji třeba s partnerem vyzkoušíte přímo na svých tělech, zjistíte, že reaguje navíc s individuální tělesnou vůní. Unisex parfém tedy neznamená uniformitu, naopak, podněcuje k vonné zábavě.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest