Madonna Nudes 1979 Bloom Toaletní vody pro ženy

          
Skladem   |  (ID: )
129
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Madonna Nudes 1979 Bloom je dárková vůně pro slečnu či mladou dámu, která se raduje z každého dne a svou energii předává okolnímu světu. Zároveň si vytváří nezávislost a svobodu, kterou poskytuje i druhým a díky tomu je mezi přáteli oblíbená. U této toaletní vody už nemusíte vymýšlet dárkové balení, protože je tak pojatá její krabička – růžová s černým zdobením. Narůžovělý je rovněž flakonek, jehož černý uzávěr vypadá jako kvítek v rozpuku.

Smyslná denní květinová vůně

Dámský parfém Madonna Nudes 1979 Bloom má v popředí svěží květinové tóny a v základně svůdné dřevité akordy. Stejně jako se s jarem rozvíjejí květiny, rozvine se s ním i vaše přirozené ženské kouzlo. Zahalte se do aury vytvořené toaletní vodou Madonna Nudes 1979 Bloom, která vás přiblíží k mezinárodní popové hvězdě Madonně. Můžete ji nosit během celého roku. Vynikne hlavně při denních příležitostech, při povinnostech, zábavě i na rande.

Parfémové značky se jménem Madonny

Česko-americký fotograf Martin Hugo Maximilian Schreiber v roce 1979 nafotil zpěvačku Madonnu nahou a získal od ní právo využívat tyto fotografie pro umění, reklamu i obchod. Ve spojitosti s tím se zrodila parfémová značka Madonna Nudes 1979, kterou provozuje firma Beauty Contact. Kromě toho existuje značka Madonna perfumes and colognes, zastřešená firmou Coty. V každém případě získáte vonné dílo s otiskem originální osobnosti Madonny.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.5

(hodnoceno 18x)

  • 86 % zákazníků doporučuje
  • 7x recenze zákazníků

Recenze 7x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Rychlí dodání zboží za mě super


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Moc hezky voní


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

hezká vůně za minimum peněz


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Pro mladé slečny, dobrá vůně


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Pěkná vůně


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Vune libiva mam ji rada.Doporučují a veřim, ze kolegyné bude spokojena jako i já.Ukazala jsem manželovi tak veřim, že bude pod stromečkem.


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Jemná vůněPřidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: