Loewe Quizás, Quizás, Quizás Pasión Toaletní vody pro ženy

5x

Alternativy produktu Alternativy Loewe Quizás, Quizás, Quizás Pasión

Líbí se vám vůně Loewe Quizás, Quizás, Quizás Pasión? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Loewe Quizás, Quizás, Quizás Pasión velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 3.6

(hodnoceno 5x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 5x recenze zákazníků

Recenze 5x


Vlaďka

Quizas,....toaletní voda je opravdu hodně podobná toaletce Alien.Obě jsou slabší a po chvilce je rozeznáte jen podle tzv.ocásku.Quizas je teplejší a díky červeným bobulím i šťavnatější.Drží se u těla a vy máte pocit,že nevoníte.Pak Vám někdo řekne,že voníte sladce a jiný zase čistě.Ambra a kašmírové dřevo je (alespoň u mne) vcelku sázka na jistotu takže vůně vyznívá jako prima,ale...Možná,Možná,Možná...ještě někdy koupím.

Elišková

Naprosto perfektní, podobnost k Alienu, mě ho doporučila prodavačka, když viděla, že sahám pro Alien. Tohle je za mě daleko příjemnější a perfektní objev!

Šárka

Objednala jsem naslepo podle složení a recenzí a nelituji. V podstatě barva vůně odpovídá jejímu složení. Velmi mnoho červeného rybízu, příjemně nakyslého, a mandarinek. Když se hlava parfému trochu usadí, jsou cítit jemné květiny a v závěru dodává hloubku ambra. Nevím, k čemu ji typově přirovnat, snad malinko Amor Amor bez vanilky. Passion totiž není moc sladká a není ani nějak extrémně silná, ačkoli výdrž je více než dobrá. Nakonec vás zahalí vůně kvalitního ovocně-květinového mýdla. Rozhodně žádná tuctovka, dost originální parfém.

Cicinka

Zajímavá, teplá, trošku temná, hodně ambrová... Měla sem ji jen na papírku, a za celou dobu (=do chvíle než jsem ztratila orientaci v papírkách, co sem si skládala různě přes sebe a do kapes:-P) jsem nepřišla na to, k čemu ji přirovnat. Typově mi naskočil asi jen Alien- hutná, sladká,ambrová, s potenciálem být pro okolí obtěžující:)... Ale za tu cenu nevím nevím..

Zuzka

Holky nezkoušely jste? Vypadá doooost dobře ;o)


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: