Lamborghini Prestigio Platinum Edition Deodoranty pro muže

Popis produktu

Zajistěte si parfém a kosmetiku plnou mužné síly, odhodlanosti a vytrvalosti! Řadě Lamborghini Prestigio (2011) vládnou tóny skořice, vanilky, citronu a smyslného pižma. Nabízí toaletní vodu, sprchový gel, vodu i balzám po holení – občas také ve formě atraktivních dárkových kazet. Parfémy a kosmetika Lamborghini Prestigio díky takzvanému vrstvení provoní vaše tělo vskutku důkladně, od hlavy až k patám. Největší účinnosti docílíte bezprostředně po osprchování.

Lamborghini Prestigio: silná vůně od prestižní italské automobilky

V rámci řady se zrodila i pánská toaletní voda Lamborghini Prestigio Platinum Edition. Také ona osloví sebevědomého muže, milujícího výzvy v oblasti sportu i ženského svádění. Ač toaletní voda, vyniká Lamborghini Prestigio Platinum Edition dlouhou trvanlivostí. Praktická je také její celoroční využitelnost při denních i večerních příležitostech. Lamborghini Prestigio tak náleží k univerzálním parfémům – základu každé dobré pánské sbírky.

Vychutnejte si i žluté logo Lamborghini s typickým zuřícím býkem

Za pozornost stojí rovněž design pánské kolekce Lamborghini Prestigio. Základ je černý, uzávěr stříbrný a na obalech se vyjímá žluté logo Lamborghini s typickým zuřícím býkem. Jak vzniklo? Zakladatel firmy Ferruccio Lamborghini oslovil v 60. letech 20. století známého regionálního grafika Paola Rambaldiho, jehož informoval, že je tvrdohlavý jako býk a navíc má toto zvíře i ve znamení zvěrokruhu. A protože záměrem značky Lamborghini bylo vyrábět sportovní vozy, ujala se v jejím logu rozzuřená póza býka.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.5

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Příjemná lehce kořeněná vůně, v kombinaci s EDT Prestigio je super

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest