Nastavení filtrů

Kylie Minogue

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Kylie Minogue

Australská zpěvačka, autorka písní a herečka Kylie Minogue se narodila v Melbourne v roce 1968 a brzy se díky svému jedinečnému hlasu stala australskou umělkyní s největším počtem prodaných nahrávek v historii. V roce 1987 tato nadaná umělkyně podepsala smlouvu s nahrávací společností PWl a o rok později vydala svůj první singl s názvem „I Should Be So Lucky“. Kylie Minogue se však neproslavila jen díky svému neuvěřitelnému sopránovému vokálnímu rozsahu, ale také svou nabídkou vůní.

Vůně Kylie Minogue

Kylie Minogue svůj první parfém světu představila v roce 2006 pod názvem Darling. Květinově-orientální vůně si získala oblibu žen a brzy ji následovaly další. Za zmínku stojí například vůně toaletní vody Kylie Minogue Dazzling Darling. Tato vůně vás v úvodu překvapí nezvyklým spojením borůvky, fialky a jemně pikantního růžového pepře. Se srdcem vůně přichází na řadu růže, květ marakuji a kořen kosatce. Závěr patří hřejivému kašmírovému a santalovému dřevu a smyslným akordům pižma.

Zajímavosti o zpěvačce Kylie Minogue

Kylie Minogue získala celou řadu prestižních ocenění včetně Grammy, Brit Awards a MTV Video Music Awards. V roce 2012 ji společnost tvořící oficiální žebříčky zařadila mezi dvanáct nejprodávanějších zpěvaček ve Spojeném království a mezi tři nejprodávanější ženské umělkyně, které prodaly více než 10 milionů alb. Kylie Minogue se zapsala také do Guinessovy knihy rekordů za nejvíce po sobě jdoucích dekád s alby, které se dostaly mezi Top 5 ve Spojeném království.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest