Kérastase Chronologiste

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Kérastase Chronologiste

Značka vlasové kosmetiky Kérastase posouvá hranice ve světě krásných vlasů. Na trh uvedla řadu Chronologiste, která kombinuje nejmodernější technologie se směsí nejvzácnějších látek, jež navrací vlasům krásu. Řada Kérastase Chronologiste, která je na první pohled luxusní už jen svým černo-zlatým designem, zanechá vaše vlasy krásné, zdravé, lesklé a poddajné.

Prémiová péče o vlasy a vlasovou pokožku

Dopřejte si prémiovou péči, kterou využívají ve svých salonech špičkoví kadeřníci. Vlasové produkty Kérastase Chronologiste vlasy čistí, vyživují a revitalizují je. Produkty vlasové řady Kérastase Chronologiste pečují nejen o samotné vlasy, ale také o pokožku hlavy. Pokožku hlavy zklidňují a hydratují. Síla účinků se mísí s dokonalou vůní, která vás očaruje tóny čajové růže, světlého dřeva, pižma a oleje z myrhy. Hranice mezi parfémem a vlasovou kosmetikou nikdy nebyla tenčí.

5 vzácných látek

Řada Kérastase Chronologiste je určena pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky. Tajemství účinků této řady? Složení, které obsahuje 5 vzácných aktivních látek s vysokou koncentrací. Produkty řady Kérastase Chronologiste obsahují vysoce účinnou molekulu abyssine, vitamín A a E, ceramidy, které posilují vlasové vlákno, gluco-lipidy, pro podporu růstu a v neposlední řadě Oléo komplex. Hýčkejte své vlasy s luxusní řadou Kérastase Chronologiste.

Doprava:
Platba:
Certifikace: