Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Kérastase

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Kérastase

Každá žena by chtěla mít dokonalé vlasy. Dosáhnout jich podle Kérastase lze pomocí kvalitní personalizované péče, kterou značka vyvíjí již od roku 1964. Profesionální vlasová kosmetika z Francie dlouhé roky spolupracuje s těmi nejprestižnějšími kadeřníky ve snaze přinášet zákazníkům luxusní efektivní péči a účinné řešení pro všechny typy vlasů. Objevte oblíbené přípravky pro salonní i domácí péči, inspirované moderním životním stylem a nejnovějšími vědeckými poznatky.

Profesionální vlasová kosmetika Kérastase

V 60. letech minulého století byla moderní péče o vlasy doslova v plenkách. Šampony samozřejmě řešily základní očistu vlasů, ale o nějakých vyživujících přípravcích nebo dokonce cílených řešeních pro jednotlivé typy vlasů si ženy mohly nechat jen zdát. Právě v této chvíli se vlasům začalo blýskat na lepší časy, protože na trh vstoupila francouzská značka Kérastase. Pokročilé technologie, spolupráce s předními kadeřníky a touha po efektivní vlasové péči položily pevné základy této značky, která během let neustále zvyšuje standardy vlasové kosmetiky. Kérastase věří, že základním předpokladem krásných vlasů je jejich zdraví. Má proto v portfoliu spoustu dnes již legendárních produktů se vzácnými složkami, které dokážou proniknout do vlasových vláken a obnovovat vlasy zevnitř. Výsledkem vlasové péče s Kérastase jsou silné, odolné, a především zdravé vlasy.

Luxusní řešení pro všechny typy vlasů

Dopřejte si i vy luxusní domácí rituál s profesionální vlasovou kosmetikou Kérastase. Vyzkoušejte jedinečné šampony, nebo chcete-li šamponové lázně, kondicionéry a masky, ale také úžasné stylingové přípravky. Vybírejte podle typu vašich vlasů, pro jemné a oslabené se hodí Kérastase Densifique a Résistance, suché vlasy zase potřebují vyživující řadu Nutritive. Pro barvené vlasy zvolte Kérastase Réflection. Maximální lesk získáte díky oblíbeným přípravkům Elixir Ultimate a milovnice přírodní kosmetiky zase potěší Aura Botanica. Vyberte si unikátní vlasovou péči přímo pro váš typ vlasů. Protože když jde o luxusní vlasovou kosmetiku, nikdy byste neměli přistupovat na kompromisy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest