Juliette Has A Gun Miss Charming Parfémované vody pro ženy

Skladem   |  (ID: )
1 382
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Z New Yorku do Paříže, Moskvy nebo Sydney... Juliette objevuje svět. Vyzbrojená parfémem a divoká, ta Shakespearova hrdinka... Zbraň v názvu je metaforou pro parfém, střelivo pro svádění, nebo jen doplněk k blufování. Celkově pak Juliette Has A Gun symbolizuje svobodu žen k mužům. Někdy i s chutí po pomstě. I tak je koncept zjemněn romantismem v podobě odkazu na Shakespearovu Julii. Firma Juliette Has A Gun je na trhu parfému relativně nováčkem – založena byla v roce 2006 Romanem Riccim. Jeho hlavní myšlenka je oslava parfémů jako umění, ale také být jiný. To se mu daří skvěle a Juliette Has A Gun se dostává raketovou rychlostí do širokého povědomí společnosti. Jako důkaz, že Ricciho filosofie umí zaujmout, je i cena "Special Prize of the Board" ze soutěže FiFi Awards, která byla firmě udělena roku 2011.

Parfém hodné čarodějky – poslušný a provokativní, elegantní a smyslný. Na první pohled se zdá být slečna kouzelnice spíše nevinná. Ale nevěřte své intuici… Kdo je růží, má i trny. Vůně v sobě kombinuje naivitu a jasnost. Horní tón obsahuje marockou růži, srdce tvoří lesní plody a závěr parfému pižmo. Jednoduché složení neubírá ani špetku z její unikátnosti. Typický flakon obsahuje esenci, ve které jako by se mísil rock s romantikou.

Pižmově-květinová, parfémovaná voda Juliette Has A Gun Miss Charming pomůže nejedné čarodějce či kouzelnici očarovat srdce svého milého. Hledáte-li nezaměnitelnou niche vůni, vsaďte právě na Miss Charming.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest