Jul et Mad Paris Néa Parfémy pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfém Jul et Mad Paris Néa vás zavede do orientálního císařského paláce a jeho nádherných zahrad, kde čas plyne pomalu a vy si jako princezna užíváte veškerého přítomného luxusu. Zahalená do hedvábí odpočíváte na polštářích protkaných zlatými nitkami, ochutnáváte ovoce a sladkosti, opájíte se vůní okvětních plátků růží a jasmínu… Která žena by odolala! Parfém Jul et Mad Paris Néa dokáže vyvolat tento pocit přepychu. Vyzkoušejte vůni, která vaše srdce naplní štěstím!

Orientální parfém plný karamelů a datlí

Elegantní dámský parfém Parfém Jul et Mad Paris Néa otevírají sladké karamely spolu s granátovým jablkem, palmovými listy, pelyňkem a černým pepřem. Srdce vůně definují sušené švestky, damašské růže a jasmín sambac. Základu i celé kompozici vládnou svůdné karamely, vanilka, tonkové boby, benzoin, kašmeran, pačuli, ambra a pižmo. Parfém Néa je ztělesněním vášně a radosti ze života. Nejlépe se nosí od podzimu do jara, bez ohledu na den či noc.

Dopřejte si kouzlo gurmánské vůně

Sladké aroma karamelů, datlí či vanilky ihned zlepšuje náladu, stejně jako byste si pochutnala na nějakém zákusku. Prohřívající gurmánské vůně přinášejí optimismus do zachmuřených dnů a ještě k tomu pomáhají držet na oprátce chutě na sladkosti. Dámský parfém Jul et Mad Paris Néa se silnou koncentrací gurmánských i dalších vábivých složek je právě takovým kouzelníkem. Inspirujte se i vy láskyplným elixírem

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Nemohu hodnotit tento produkt,nebyl pro moji osobu. Děkuji.

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • Krásná gurmánka, sladká, ale neulepená, se skvělou výdrží. Niché vůně se nezapře. Ideální do chladnějších dnů.
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • nádherná luxusní vůně

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest