INDULONA

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce INDULONA

Značka s jednou z nejdelších tradic na českém i slovenském trhu? Značka Indulona, která byla založena již v roce 1948. Za vznikem této značky, která dodnes neztrácí na své oblibě, stál tým špičkových dermatologů z Čech i Slovenska, jenž představil první recepturu univerzálního přípravku určeného pro péči o suchou a popraskanou kůži. Tento přípravek dostal jméno Indulona a stal se běžnou součástí téměř všech rodin tehdejšího Československa.

Jak vznikl název produktu?

Zajímavostí je, že přípravek původně žádný název neměl a lidé ho označovali slovy „zázračný krém“. V poúnorovém Československu však mezi nejčastěji skloňovaná slova patřila industrializace a právě z tohoto slovo vnikl název Indulona.

Indulona dnes

V současnosti pod značkou Indulona najdete bohatou nabídku kosmetických produktů, které se postarají o vaši pokožku. Kromě legendárního krému na ruce tak můžete vyzkoušet například tělová mléka, krémy na nohy nebo univerzální krém. Základem všech produktů Indulona je vysoká koncentrace účinných látek. Jistě vás také potěší, že značka Indulona doposud na své výrobky nezaznamenala žádnou alergickou reakci nebo vedlejší účinky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest