Gianfranco Ferré

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Gianfranco Ferré

Značka Gianfranco Ferré se hrdě řadí k dalším italským módním velikánům, jimiž je Valentino nebo Giorgio Armani. Kromě originálního oblečení, které propaguje například Julia Roberts, Natalie Portman či Lady Gaga, proslavily jméno Gianfranco Ferré také luxusní parfémy pro moderní dámy i gentlemany. Doladí váš styl při každé příležitosti, zvýrazní vaše osobité charisma, působí velice sexy a přitom nejsou vyzývavé. Zařaďte některý ze smyslných parfémů Gianfranco Ferré i do své sbírky vůní!

Gianfranco Ferré: Architekt módy

Italský designér Gianfranco Ferré (1944–2007) nastartoval svou kariéru jako architekt, ale brzy se vrhl na módní návrhářství, nejdříve doplňků. Obě profese se mu dokonale propojily – byl nazýván Architektem módy a díky inovacím i píli získal mnoho oborových cen. Roku 1978 představil první kolekci oblečení pro ženy a v letech 1989–1996 pracoval jako hlavní návrhář společnosti Christian Dior. Současně rozvíjel i vlastní značku zaměřenou na ležérnější a pohodlnější oblečení. Kromě módy Gianfranco Ferré zacílil roku 1984 i na parfémy. Dnes značka Gianfranco Ferré uvádí na trh tradiční dámské i pánské elegantní vůně, ale také zajímavé kompozice pro mladé zákaznice, založené na květinách či sladkém ovoci.

Objevte Gianfranco Ferré a další vůně

Prvotinou značky je vůně Gianfranco Ferré (1984 dámská), kterou už po dvou letech následovala stejnojmenná kompozice pro muže. Mezi nejoblíbenější parfémy značky Gianfranco Ferré patří Ferre Rose, romantická dámská vůně z roku 2007, zasvěcená růži, královně květin. Vynikající recenze má také parfém Acqua Azzurra (2008 pánský) a In the Mood for Love (2009 dámský), který je osvěžující, neotřelý, právě tak akorát sladký i kořeněný. „Žena je láska,“ vyjadřuje značka velebící odkaz svého zakladatele touto vůní. Vyzkoušejte ji, pokud se chcete zamilovat, nebo potřebujete zvednout sebevědomí. Jistě uvítáte i to, že vůně značky Gianfranco Ferré neucítíte na každém kroku. Dodají vám tak cenný pocit výlučnosti.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest