Frederic Malle Carnal Flower Parfémované vody

          
Skladem   |  (ID: )
5 919
Doručíme
K osobnímu odběru
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda Frederic Malle Carnal Flower je exkluzivní unisex vůně z roku 2005, v níž se rozvíjí tajemná tuberóza, jasmín, ylang-ylang a květ pomerančovníku, doprovázený eukalyptem, kokosem, melounem a pižmem. Labužnickou kompozici útočící na všechny ženské i mužské smysly vytvořil uznávaný parfémář Dominique Ropion, který ji ladil déle než dva roky. Parfémovaná voda s charismatickými tóny tuberózy dokonale zdůrazní vaši osobnost a styl.

V hlavní roli noční hyacint

Parfém Carnal Flower jednoznačně definuje tuberóza, která je pro tvůrce vůní od nepaměti výzvou. Rostlině s výrazným bílým, intenzivně vonícím květenstvím se říká také noční hyacint. Je ceněnou přísadou luxusních smyslných parfémů. Frederic Malle, hlava „nakladatelství“ Editions de Parfums, o ní říká: „Tuberóza je zajímavá kontrastní květina, v níž se snoubí dvě stránky. Jedna je zářívá, svěží, slunečná a druhá tělesná, smyslná, až maličko obscénní.“ Na 100 % však vzbuzuje emoce – a o to jde!

Hlavní výhody unisex vůní

Unisex vůně jsou skvělé tím, že voní ženám i mužům. S velkou pravděpodobností tak s nimi nebudete nikoho obtěžovat, což se často stává v případě těžkých dámských parfémů. Lákavá je i možnost mít jedinou vysněnou lahvičku spolu se svou láskou. Vynikající volbou mezi unisex vůněmi je parfémovaná voda Frederic Malle Carnal Flower, kterou můžete po kapičkách používat od jara do zimy, večer i přes den.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: