Etat Libre d´Orange La Fin Du Monde Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Etat Libre d'Orange La Fin Du Monde je neotřelá dřevitá vůně z roku 2013, určená ženám i mužům. Odráží rozmanité teorie o konci světa – apokalyptické vize, Armageddon i Mayský kalendář. Načež zanechává všem palčivou otázku: Jak to tady pak bude vonět? Dopřejte si s partnerem flakonek provokativní parfémované vody La Fin Du Monde! Nejlépe ji vynosíte v chladnějším počasí, při denních i večerních příležitostech.

Vůně popcornu, kosatce a střelného prachu

Unisex parfém Etat Libre d'Orange La Fin Du Monde vytvořil zkušený parfémář Quentin Bisch. V první vrstvě do něho zahrnul popcorn, mrkvová semínka, kmín, sezam a madagaskarský černý pepř. Následuje skupina vůní v čele s frézií, vetiverem, santalovým dřevem, ambrette a kosatcem. Základnu vytváří styrax a střelný prach. Celkový dojem je pudrově-kouřový, s podtextem dřevin, květin a pižma.

Neobyčejný příběh Etat Libre d'Orange

Francouzská značka Etat Libre d'Orange vznikla roku 2006 a tentýž rok uvedla na trh i svůj první parfém. Značka Etat Libre d'Orange, kterou založil kontroverzní parfémář Etienne de Swardt, dbá na originální složení vůní, vzhled flakonů i zajímavé názvy. Ctí otevřeného ducha, radost z fantazijního tvoření, hojně využívá emocí, vzrušení i erotiky. Hlavně však lidem svými parfémy vypráví různé životní příběhy. Spolupracuje s řadou celebrit, k nimž patří například Rossy de Palma nebo Tilda Swinton.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest