Estée Lauder Private Collection Parfémované vody pro ženy

6x

Popis produktu

Parfémovaná voda Estée Lauder Private Collection představuje luxusní květinovou vůni pro ženy, která je veřejnosti dostupná od roku 1973. Předtím byla soukromým parfémem majitelky značky Estée Lauder. Private Collection je ideální parfémovaná voda pro romantické chvíle, ale její květinově-prádelníkově-santalový obláček, jak ho definovala jedna z obdivovatelek, vás obšťastní kdykoli a kdekoli.

Sexy vůně pro potěšení z každého dne

Tradiční dámský parfém Estée Lauder Private Collection má bohaté složení, které se otevírá svěžími citrusovými, květinovými a zelenými tóny lipového květu a šťavnatých listů. Jeho srdce rozechvívá celkově dominantní chryzantéma spolu s hruškou, jasmínem, ylang-ylang, bulharskou růží, zimolezem, narcisem a rezedou. Základ ovládá smyslná vůně vzácného dřeva, pačuli, ambry a pižma, podbarvená otočníkem a okořeněná koriandrem.

Zkušenosti s Estée Lauder Private Collection

„Parfémovaná voda Estée Lauder Private Collection je staromódní v nejlepším slova smyslu – ženská a prudce elegantní. Nejhezčí je na kůži, tam se rozvoní ta jemnost a hebkost santalu. Na papírku nebo oblečení je spíše řízná. Výdrž vynikající,“ uvádí uživatelka Dana a doplňuje: „Opravdu vytříbená vůně, je poznat, že si ji autorka vyrobila pro radost.“ Podle další nositelky je to vůně spíše pro vyzrálou ženu, které se nejlépe rozvíjí v chladnějším počasí. Nechte se i vy zlákat famózním parfémem!

Hodnocení 5.0
  • 57 %zákazníků doporučuje
  • 6hodnocení uživatelů

Recenze 6x


Věra K.

Krásná vůně a to nejen kostýmková. Já nosím kalhoty ...

  • Vůně, která mě voní od druhého přivonění. První vdech vůně nebyl nic moc, chvíli jsem vůni nechala stát, ale po měsíci jsem si jemně stříkla na kůži i prádlo a byla jsem unešena. Nádherná, vůně, manžel cítí šeříky. Vůni si oblíbil i můj muž.
  • Stříkat raději na kůži, na oblečení je velmi silná.
  • Má dlouhou výdrž.
  • Dávám 100%
  • Nic

  • příznivá cena
Dana

Staromódní v nejlepším slova smyslu - ženská a prudce elegantní, luxusně. Někomu přijde kostýmková, já jsem ale na sobě kostýmek v životě neměla. Je to spíš o duchu nositelky. Je nostalgicky romantická. Pronikavá, aromaterapeutická (pokud máte rádi přírodní vůně a esence), zeleně svěží, sametově hebká i ostře pronikavá, květinová, s vůní čerstvě naškrobených cích. Letní zahrada plná chryzantém, hyacintů, zmíněného prádla a santalového dřeva (oleje) s kapičkou pačuli. Nejhezčí je na kůži, tam se rozvoní ta jemnost a hebkost santalu. Na papírku nebo oblečení je spíše řízná. Výdrž vynikající. Celý den vás bude těšit květinově-prádelníkově-santalový obláček. Opravdu vytříbená vůně, je poznat, že si ji autorka vyrobila pro radost.

celkovy dojem ,nadherna vona pre vyzretu zenu ktoru si kazdy vsimne je hrejiva a vhodna najma na zimne obdobie .tradicna vona ktoru hned spoznam a ktoru nema kazdy lebo tazko ju ziskat .je to vona pre fajnsmekrov

  • trvacna vona ktora je originalna a nikdy nevyjde z mody
  • nic proti
estée

Květinová směs, která vyzařuje sebevědomí s vytříbenou patinou luxusu; zelená vůně se značným podílem listů a trav, které prostupují její bohatou květinovou zahradou, ve které nalezneme bulharskou růži, pomerančový květ, jasmín, otočník a chryzantému. Zeleň pochází z lipového květu a šťavnatých zelených listů. Vše splývá v harmonický půvab - ten však není rozmařilý, naopak je vytříbený a vše prostupující, aniž ve skutečnosti dosahuje velké hloubky či složitosti.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: