Escentric Molecules Escentric 04 Toaletní vody unisex

1x
Předpokládané doručení
v úterý - 22.09.
Předpokládané vyzvednutí
od pondělí - 21.09.

Popis produktu

Vůně, která se stane vaší druhou kůží? Vůně, která je tak výjimečná a nápaditá, že dokáže ve vteřině vyjádřit vaši osobnost? Takové jsou unikátní vůně německé značky Escentric Molecules, která představuje vůně, jež jsou neotřelé a nápadité, vůně, které se okamžitě dostaly na výsluní světa parfémů. Stejná je i vůně toaletní vody Escentric Molecules Escentric 04, která se stala novinkou pro rok 2017. Tato unisex vůně, která najde své příznivce v řadách mužů i žen, dokazuje, že méně je často více. I co se vůní týče.

Výjimečná unisex vůně

Klíčovou složkou, která se nachází v samotném srdci toaletní vody Escentric Molecules Escentric 04 je javanol, neboli molekula nové generace, která se získává ze santalového dřeva a je ceněna pro svou sílu. Tato vonná složka má velmi bohatou, přírodní a nezaměnitelnou vůni. Společně s javanolem se na originální vonné kompozici podílí santalové dřevo, grapefruit, jalovec, osmanthus, galbanum a něžná vůně růže. Nebojte se vystoupit z davu s unikátní vůní toaletní vody Escentric Molecules Escentric 04.

Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1xrecenze zákazníků

Recenze 1x

Velmi příjemná unisexová vůně, kterou můžete použít v jakémkoliv ročním období!!! Používám již třetím nebo čtvrtým rokem nepřetržitě... :-)

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: