Elizabeth Arden 5th Avenue Deodoranty pro ženy

Popis produktu

Ocitněte se ve vteřině na jedné z nejslavnějších ulic New Yorku, na ulici 5th Avenue, po níž nese řada Elizabeth Arden 5th Avenue svůj název. V této řadě objevíte produkty s jedinečnou, vzrušující vůní, která je přímo stvořena pro ženy milující ruch velkoměsta. Vaše tělo provoní parfémovaná voda, o pocit svěžesti se postará deospray a v jedinečný dárek se snadno promění dárková sada z této řady.

Objevte dokonalou parfémovanou vodu pro ženy

Řada Elizabeth Arden 5th Avenue přináší hned několik jedinečných parfémovaných vod. Sáhnete po parfémované vodě Elizabeth Arden 5th Avenue, která je popisovaná jako elegantní a klasická? Zvolíte parfémovanou vodu Elizabeth Arden 5th Avenue NYC evokující noční život ve velkoměstě? Nebo snad dáte přednost květinově-ovocné parfémované vodě Elizabeth Arden 5th Avenue Only NYC? Nechte se okouzlit těmito a také dalšími parfémovanými vodami z řady 5th Avenue a podmaňte si svět.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.7

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • Manželce vyhovuje.
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Mohu napsat, že parfém uvedené značky používám od vstupu do dospělosti a deodorant stejné vůně mě zbavuje potřeby doladit vůni deodorantu k parfému.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest