Ecodenta

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Ecodenta

Dopřejte svým zubům exkluzivní péči Ecodenta! V jejích zubních pastách a ústních vodách se snoubí inovativní poznatky moderní vědy a ty nejlepší přírodní ingredience. Ecodenta vyvíjí své přípravky pro ústní hygienu ve spolupráci s Litevskou univerzitou lékařských věd a doporučují je přední zubní lékaři. Patří Ecodenta i k vašim parťákům v každodenní zubní péči?

Ecodenta a její účinné složení

Zubní pasty Ecodenta se chlubí efektivním složením, založeným na nejnovějších věděckých poznatcích a pečlivě vybraných přírodních složkách, které řeší nejrůznější problémy ústní dutiny. Zubní pasty obsahují Kalident, přirozený zdroj vápníku pro posílení zubní skloviny a vyplnění drobných prasklinek. Tato složka udrží vaše zuby ve skvělé kondici!

Zubní pasta Ecodenta pro každého

Ať už vás trápí zažloutlé zuby, zubní kazy nebo citlivé a krvácející dásně, Ecodenta má řešení přímo pro vás. Zdaleka nejoblíbenější je černá zubní pasta Ecodenda, která rychle a efektivně bělí zuby díky výtažku černého uhlí a zeleného čaje. Černé uhlí ale není jedinou neobvyklou složkou v zubní péči Ecodenta. K těm dalším patří třeba bílý jíl, meloun, papája, ananas, kokos či sůl. Vedle skvělých účinků zubní pasty Ecodenta mají i lahodnou chuť, a díky tomu vyhovuje ženám, mužům i dětem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest