Dove Bath Sponge Doplňky do koupelny pro ženy

  |  (ID: )
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Objevte skutečnou krásu díky jedinečné tělové kosmetice Dove! Tělová mléka, sprchové gely, antiperspiranty i mýdla Dove si vás získají svým pečujícím složením, které dokonale hydratuje a vyživuje pokožku celého těla. Špičkovou tělovou péči si dnes můžete koupit ve více než 150 zemích světa a v nabídce najdete kosmetické přípravky pro ženy, muže i děti. Dove již od svého založení v 50. letech minulého století naslouchá svým zákazníkům a přináší jim kosmetiku pro dokonale hebkou, hydratovanou a zdravou pokožku.

Krémová tableta Dove: Revoluce v osobní péči

Když bratři Leverovi v roce 1957 představili Beauty Bar alias zkrášlující krémovou tabletu, vyvolala doslova kosmetickou senzaci. Do této doby vlastně nikoho nenapadlo, že by mýdla mohla pečovat o pokožku, naopak ji spíš vysušovaly. Dove byl první, kdo ženám nabídl alternativu pro osobní hygienu, tuhé mýdlo s obsahem hydratačního krému. A Beauty Bar naprosto proměnil způsob, jakým ženy pečovaly o svou pokožku.

Tělová kosmetika Dove

V dnešní době patří Dove k největším kosmetickým firmám světa. Jednoduše snad ani nelze mluvit o mýdle a další tělové péči, aniž bychom zmínili tuto značku. Nekonečné zástupy žen i mužů nedají dopustit na sprchové gely a tělová mléka Dove, miliony lidí sází na jejich deodoranty a antiperspiranty a stejně oblíbená je i vlasová kosmetika Dove. Všechny tyto přípravky mají úžasné pečující účinky a pokožka i vlasy jsou díky nim neodolatelně hebké.

Kampaň pro skutečnou krásu

Není náhodou, že v sortimentu Dove nenajdete dekorativní kosmetiku. Značka totiž razí filosofii, v níž podporuje přirozenou krásu žen a nechce je podněcovat k zakrývání čehokoliv pomocí make-upu, korektoru a dalších líčidel. Proto v roce 2004 odstartovala výjimečnou Kampaň pro skutečnou krásu. V reklamách na Dove se na vás neusmívají vyretušované modelky, ale opravdové ženy v celé své rozmanité kráse. Jejich zkrášlujícími zbraněmi jsou přitom pouze Dove a zářivý úsměv. Protože Dove chce, aby ženy byly krásné, šťastné a sebevědomé. Zjistěte díky Dove, jak vypadá skutečná krása!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest